Kuboraum M6

29 מ"מ
44 מ"מ
Kuboraum M6
2,880.00 ש״ח

העלאת מרשם

לחצי כאן

איזו מסיכת אישיות אתם מציגים לעולם?

המשקיפה גאה לייבא את מותג משקפי השמש והראייה שמשנה את האופן בו אנו מביטים על משקפיים ועל העולם. עם טכניקות עבודה ייחודיות מאיטליה והקריאייטיביות של ברלין, קובוראום יוצרים לא רק משקפיים אלא מסיכות אישיות. משקפיים שיש להם אימפקט עיצובי ופסיכולוגי באותה עת. המותג, שהוקם על ידי האומן והפסל ליביו גראציוני יחד עם האנתרופולוג סרג'יו אסוביו, כובש את עולם האופטיקה עם מסגרות שמשנות את התפיסה שלנו. כל המסגרות עשויות בעבודת יד, חלקן עובר תחת ידיהן של אומני מסיכות ונציאניים המוסיפים להם עיטורים מזהב או אבני חן משובצות. שיטה נוספת ייחודית שפיתחו בקובוראום היא צריבה של המסגרת עם להביור על מנת להקנות לה טקסטורה מחוספסת. האצטט הוא איטלקי, הראש הוא ברלינאי והתוצאה היא שמיימית.


*מסגרת מאצטט איטלקי בעבודת יד "ניתן להתאים עדשות אופטיות *עדשות עם מקדם הגנה של 100% מפני קרינת uv *המשקפיים מגיעים בקופסה מהודרת עם נרתיק מעור ומטלית לניקוי העדשות

כמי שצמחה בצד הקליני של עולם האופטיקה וכאופטומטריסטית מומחית העובדת יום יום מול מטופלים, מקפידה מאיה להוציא תחת ידיה עדשות מהמתקדמות בארץ ובעולם, הנחתכות בקפידה ותואמות באופן מלא למרשם ולדיאגנוסטיקה. המפעל שמייצר עבורנו את העדשות הוא שמיר אופטיקה, הנחשב לאחד מיצרני העדשות המובילים בעולם וידוע בעבודה מדוייקת ונקייה. עדשות משקפי השמש שלנו הן בעלות מקדם הגנה מכסימלי UV400 מפני שני סוגי קרינת UV מסוכנת – UVA, UVB. בנוסף, עוברות העדשות ציפוי של שכבת אנטי-סקראץ למניעת שריטות. אנו בוחרים דרגות כהות גבוהות יחסית, המתאימות לאקלים השמשי הישראלי. העדשות עצמן הן מסוג CR39 – פלסטיק קל וחזק במיוחד, ממנו מייצרים מגני רוח למטוסים. נוסף על ציפוי אנטי-סקראץ, העדשות האופטיות שלנו מגיעות גם עם אנטי-רפלקס – ציפוי מיוחד שמונע החזרים הנובעים מהעדשה עצמה. כתוצאה מכך, כמות אור גדולה יותר חודרת דרך העדשות, מה שמוביל לחדות ראייה גבוהה וברורה יותר וגם לכך שלמתבונן מבחוץ העין נראית צלולה יותר, ללא אפקט של מראה. כאמור, חיתוך העדשות נעשה בהתאם להנחיות ספציפיות של צוות המשקיפה וזאת על מנת להשיג לא רק את ההתאמה האופטימלית למרשם אלא גם תוצאה אסתטית דקה המשתלבת במסגרת בצורה יפה.

המשקפיים של קובוראום מיועדים לגברים ולנשים. מידות הדגם שבתמונה: רוחב גשר אף: 29 מ"מ, רוחב עדשה: 44 מ"מ


 

try&buy

המהפכה השקופה

הצטרפו למהפכה השקופה

קבלו עדכונים, מבצעים והשקפות חדשות

הזינו את האימייל שלכם והצטרפו להשקפת עולם אחרת