Blake Kuwahara Mansart

Blake Kuwahara Mansart
3,040.00 ש״ח

העלאת מרשם

לחצי כאן

מסגרת בתוך מסגרת שפורצת את כל המסגרות

לראשונה בישראל: מעצב העל והכוכב המעוטר של עולם האופטיקה - בלייק קווארה. היוצר המיוחד הזה מותח את גבולות המקצוע שלנו עם כל קולקציה ומפגין טכניקה מושלמת ויצירתיות מעוררת השראה. בקולקציה הנוכחית משתמש קווארה בשיטות ייחודיות כדי לעבוד עם אצטט יפני ולייצר מעין מסגרת בתוך מסגרת. גם בחירות הצבע שלו הן לחלוטין אינדיבידואליסטיות ומרהיבות. הייצור מתבצע בעבודת יד בפיקוחו של בלייק ביפן -והתוצאה: קוסמית. 


*משקפי שמש המיוצרים מאצטט בעבודת יד ביפן *עדשות שמש איכותיות בעלות מקדם הגנה מכסימלי של 100 אחוז מקרינת UV מזיקה  *משקפיים עמידים וחזקים. המשקפיים מגיעים עם נרתיק קשיח ומטלית לניקוי העדשותblake kuwahara sunglasses at hamashkifa המשקיפה מאיה ספיר

כמי שצמחה בצד הקליני של עולם האופטיקה וכאופטומטריסטית מומחית העובדת יום יום מול מטופלים, מקפידה מאיה להוציא תחת ידיה עדשות מהמתקדמות בארץ ובעולם, הנחתכות בקפידה ותואמות באופן מלא למרשם ולדיאגנוסטיקה. המפעל שמייצר עבורנו את העדשות הוא שמיר אופטיקה, הנחשב לאחד מיצרני העדשות המובילים בעולם וידוע בעבודה מדוייקת ונקייה. עדשות משקפי השמש שלנו הן בעלות מקדם הגנה מכסימלי UV400 מפני שני סוגי קרינת UV מסוכנת – UVA, UVB. בנוסף, עוברות העדשות ציפוי של שכבת אנטי-סקראץ למניעת שריטות. אנו בוחרים דרגות כהות גבוהות יחסית, המתאימות לאקלים השמשי הישראלי. העדשות עצמן הן מסוג CR39 – פלסטיק קל וחזק במיוחד, ממנו מייצרים מגני רוח למטוסים. נוסף על ציפוי אנטי-סקראץ, העדשות האופטיות שלנו מגיעות גם עם אנטי-רפלקס – ציפוי מיוחד שמונע החזרים הנובעים מהעדשה עצמה. כתוצאה מכך, כמות אור גדולה יותר חודרת דרך העדשות, מה שמוביל לחדות ראייה גבוהה וברורה יותר וגם לכך שלמתבונן מבחוץ העין נראית צלולה יותר, ללא אפקט של מראה. כאמור, חיתוך העדשות נעשה בהתאם להנחיות ספציפיות של צוות המשקיפה וזאת על מנת להשיג לא רק את ההתאמה האופטימלית למרשם אלא גם תוצאה אסתטית דקה המשתלבת במסגרת בצורה יפה.

משקפיים המתאימים לגברים ולנשים.

try&buy

המהפכה השקופה

הצטרפו למהפכה השקופה

קבלו עדכונים, מבצעים והשקפות חדשות

הזינו את האימייל שלכם והצטרפו להשקפת עולם אחרת